Працівники центральної бібліотеки презентували книжкову виставку - історичну хроніку «Україна козацька: пам'ять віків історії», присвячену найбільш яскравим постатям Війська Запорізького та історії виникнення козацтва в Україні.
Година патріотичного виховання "Покрова - День українського козацтва" зібрала в бібліотеці юних читачів селища Борщі (Зірниця) на захоплюючу мандрівку в історію українського козацтва.
За допомогою книжкової виставки "Славетні шляхи українського козацтва" бібліотекар познайомила присутніх з історією виникнення козацтва, правилами прийому в козаки і їхніми заповідями та цікавими фактами з життя козаків.
Продовжили захід веселі змагання, в яких
учасники продемонстрували сильний характер, найкращі фізичні якості, а також
переконали присутніх, що в наших жилах тече кров сміливих, відважних, розумних
людей - вільних козаків.
Урок патріотизму під назвою "Подорож козацькими шляхами" відбувся в бібліотеці села Бочманівка, протягом якого бібліотекар відбулося знайомство читачів з тематичною книжковою виставкою "Моя Україна - колиска козацької слави". Азартно змагалися діти, відповідаючи на питання відеовікторини "Мандри до козацьких скарбів".
"Козацька слава України" - під такою назвою в бібліотеці села Новоселівка була оформлена книжково-ілюстративна виставка, присвячена яскравим постатям Війська Запорізького. Разом із бібліотекарем читачі переглянули та ознайомились з літературою про славні героїчні часи козацької доби.
Для читачів Чубівської бібліотеки пройшов усний журнал "Козаччина.
Запорозька Січ», під час якого діти дізнались багато цікавого з історії нашої
Батьківщини, а найбільше всього сподобався усім вірш про Байду - Дмитра Вишневецького, гетьмана козаччини, який прочитала Настя Допіра.
Бібліотекар села Борщі зібрала самих маленьких читачів на перегляд мультиплікаційних казок про українських козаків від відомого українського письменника та казкаря Сашка Лірника.
Дуже сподобались малечі мультфільми "
Як козаки до цариці їздили і наймита висватали", "Про козака Степана
Семирукого, Чорного Мустафу і фортецю Відень», головних персонажів яких дітки залюбки
малювали після перегляду.
Немає коментарів:
Дописати коментар