вівторок, 3 грудня 2024 р.

Рік 2025: вектори діяльності публічних бібліотек регіону.


2 грудня
Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради прийняла участь в обласному он-лайн семінарі "РІК 2025: ВЕКТОРИ ДІЯЛЬНОСТІ ПУБЛІЧНИХ БІБЛІОТЕК РЕГІОНУ", організованого Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Грушевського.

В програмі семінару-наради було піднято ряд актуальних питань, щодо планування роботи на 2025 рік з усіма віковими категоріями населення та розглянуто досвід роботи провідних бібліотек, що заслуговує на впровадження в практику роботи бібліотек регіону.

Серед доповідачів - керівники Амельченко Ю.С. (Одеської обласної універсальної бібліотеки ім. М.Грушевського), Чоловська О.А(Одеська обласна бібліотека для юнацтва); Москальова Т.Г(Одеська обласна бібліотека для дітей ім. Катаєва).

Цікавими були консультації від провідних фахівців бібліотеки Грушевського : Бондарчук К, Андросової Т, Маловік Н, Дубінчак Н.

Особливу увагу привернув досвід Рівненська обласна бібліотека - "ІНКЛЮЗИВНА БІБЛІОТЕКА".

Надала методичні поради , в рамках Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору в Україні провідний бібліотекар Ксенія Сорокіна.

Ольга Булгакова , заступник директора з наукової роботи Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Грушевського детально розповіла про підсумки реалізації проєкту ВГО УБА "Здобуття цифрових навичок у бібліотеках - Хабах цифрової освіти".

Приємно, що нам запропонували поділитися досвідом нашої установи з цього питання "БІБЛІОТЕКИ - ХАБИ ЦИФРОВОЇ ОСВІТИ".

Досвідом роботи з молоддю ділилась КУ Публічна бібліотека Білгород- Дністровської міської територіальної громади.


Були в програмі семінару і питання з реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?", розповіли нам і про Пілотний проєкт "Бібліотеки як простір психосоціальної підтримки" Бюро ЮНЕСКО в Україні.




Було цікаво і інформаційно. Питань багато, векторів безліч, досвід заслуговує на увагу - треба тільки знайти ту нішу, в якій ми можемо реалізуватися найкраще, і визначити провідні напрямки роботи нашої установи, які сьогодні на часі в нашій громаді. 

Немає коментарів:

Дописати коментар