пʼятниця, 7 червня 2024 р.

Вмикаємо ЕКО-МИСЛЕННЯ!

 

Щорічно 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища.  

Всесвітній день навколишнього середовища покликаний привернути увагу світової спільноти до екологічних проблем, стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі.Цього дня в багатьох країнах проходять природоохоронні заходи і акції, спрямовані на захист навколишнього середовища та екології. Відбулись вони і в бібліотеках Куяльницької громади.


Центральна бібліотека КУ "Публічна бібліотека імені Євгена Чикаленка Куяльницької сільської ради" пропонує своїм читачам скористатись екопорадами "Вмикаємо еко-мислення" на постійно діючій книжковій виставці "Життя в стилі Еко", тому що, ми маємо берегти та цінувати наше довкілля, аби воно не зазнавало ще більшого негативного впливу.Видання, представлені на виставці, дадуть змогу користувачам різних вікових категорій краще орієнтуватися в сучасних проблемах екології, сприятимуть екологічному вихованню та будуть корисними у формуванні екологічної компетентності.

З  метою  формування  екологічного  світогляду  та  ознайомлення  з  квітами  України, їх  назвою, зовнішнім  виглядом  бібліотекарем  села Качурівка був  проведений  екологічний  калейдоскоп "Квіти  в  легендах  і  переказах", який проходив і в бібліотеці, і просто неба.
Щоб  відчути  красу  рідної  природи  через  розмаїття  творів  української  поезії  присутні  на  заході  читали, вірші, легенди, прислів'я.В бібліотеці села Куяльник відбулась екобесіда "Про водицю-чарівницю". На допомогу бібліотекарці прийшла цікава книжка "Чарівний шкільний автобус на водогінній станції", яку написали Джоанна Коул і Брюс Деген. Це цікавий і дотепний комікс про фантастичну екскурсію американських школярів, що розкриває дітям чимало таємниць з природознавства.

Немає коментарів:

Дописати коментар