Закінчується рік, і добігає свого кінця "Літературний проєкт 12". Останньою книжковою виставкою, розгорнутою в грудні в рамках проєкту стала виставка, присвячена українським авторам "трьох століть": Миколі Гоголю (19 століття), Олесю Гончару (20 століття) та Сергію Гридіну, який представляє сучасну українську літературу 21 століття.
Микола Гоголь - російський та український прозаїк, драматург, поет, критик, публіцист, визнаний класик української та російської літератури. Народився 20 березня (1 квітня) 1809 року на Полтавщині, у селі Сорочинці. Найвідоміші твори автора - "Вечори на хуторі поблизу Диканьки", "Тарас Бульба", "Миргород", "Ревізор", "Мертві душі" - є улюбленими книжками вже багатьох поколінь українців.
Родзинкою виставки є розділ "Книга, прочитана екраном", присвячений фільму "Вечори на хуторі біля Диканьки" - чудовій різдвяній історії, що вийшла на великі екрани в 1961 році.
Найвідомішими у творчому доробку Олеся Гончара є романи "Прапороносці" (1948), "Людина і зброя" (1960), "Тронка" (1963), новели і повісті, літературна критика, щоденники. Зібрання його творів видано у 12 томах (2009).
Сергій Гридін - це сучасний український автор, який пише твори для дітей та юнацтва. Книги "Відчайдушний" та "Не такий" увійшли до короткого списку номінантів щорічної премії "Дитяча книга року ВВС-2013".
Книжкова виставка запрошує до знайомства усіх бажаючих!
Немає коментарів:
Дописати коментар