Бібліотеки Куяльницької громади плідно працюють в напрямку розвитку краєзнавчого туризму. Наш козир — значна база краєзнавчих відомостей, накопичена за роки праці та велике бажання поділитися інформацією зі своїми користувачами.
Вже майже 10-ть років бібліотекарі всіх сіл ЦБС приймають участь у щорічному огляді-конкурсі "Мій рідний край - моя земля", збираючи по крихтам цікаві факти та легенди про рідні села і непересічних земляків, які залишили свій слід в історії краю.
Ми щиро ділимося цим матеріалом з користувачами у випусках "Краєзнавчої медіатеки", на сторінці "Краєзнавчий гід" власного сайту та однойменній групі у Facebook.
Кількість підписників групи в соцмережі та на ютуб каналі постійно зростає, що говорить про інтерес людей до природних та історико-культурних принад рідного краю.
Ми підтримуємо роботу відділу розвитку культури та туризму і в грантових проєктах. На бібліотечному сайті в цьому році зробили сторінку "Туристичні маршрути", яка розкриває туристичний потенціал нашої громади.
В 2020 році загорілись бажанням систематизувати наші доробки та підготовити до видання за фінансової підтримки Куяльницької ТГ краєзнавчий альманах "Ягорлицький ключ", який на днях побачить світ і стане своєрідним путівником по історії краю.
А нещодавно, за замовленням відділу розвитку культури та туризму, вийшов новий випуск "Краєзнавчої медіатеки", присвячений туристичному маршруту, якій мріє втілити в життя наша громада у 2021 році - "Шлях лірників. Повернення із забуття."
Наш відеоролик саме про погляд на край крізь призму його туристичної самобутності. Він знайомить з красою рідної землі, неймовірною історією косівської школи, якій ще тільки належить офіційно посісти відведене місце в історії українського музично-пісенного мистецтва, і закликає віддати заслужену шану знаменитому земляку, великому меценату культури - Євгену Чикаленко, який невтомно та самовіддано "ткав полотно української історії" та історії нашого краю, зокрема.
Немає коментарів:
Дописати коментар