пʼятниця, 25 листопада 2022 р.

Марафон пам'яті "Свіча Голодомору"

 



Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. 



Цього року Україна відзначає 90-ту річницю страшної трагедії, яка визнана геноцидом українського народу. До цієї річниці в бібліотеках Куяльницької громади проходить марафон пам'яті «Свіча Голодомору», які висвітлюються на сторінках соцмереж під хетшетом  #Голодомор_свічка_пам’яті.



До уваги користувачів центральної бібліотеки розгорнута книжкова виставка «Чорний птах гіркої пам’яті» з найновішими документальними та художніми творами, присвяченими тій страшній трагедії.




Для жителів селища Борщі з 23 по 30 листопада презентується книжкова виставка "Німа печаль на вустах України".



Хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв Голодомору мешканці села Любомирка біля книжкової виставки-інсталяції "Голодомор: Україна не забуде!"




Книжкова виставка під назвою "Скорботна свічка пам'яті святої" занурює у минуле нашої країни користувачів бібліотеки села.



"Холодний подих згаслої свічі..." - таку назву отримала презентація книжкової виставки в бібліотеці села Малий Фонтан.



Дітей села Нестоїта працівники культури запросили на годину-реквієм "Світ пам'ятає трагедію".



Годину жалоби "Горить свіча, і хліб лежить, і пам'ять полум'ям тремтить» в рамках марафону пам’яті провели для мешканців села Коси працівники культури.




В Чубівській сільській бібліотеці був проведений урок історичної правди "Три колоски, закуті дротом".




Працівники культури села Малий Куяльник підготували для своїх користувачів годину скорботи "Голодні очі. Змарноване дитинство».



Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар