вівторок, 29 жовтня 2013 р.

Україна в полум'ї війни

 "Ми пам'ятаємо всіх поіменно"

28 жовтня 2013 року в Котовському районі стартувала районна акція "Ми пам'ятаємо всіх поіменно" в рамках Всеукраїнської естафети пам'яті "Слава визволителям України", яка триватиме до 28 жовтня 2014 року. В бібліотеках району ця акція розпочалась презентацією книжкової виставки-коло "Україна в полум'ї війни", підготовленою центральною районною бібліотекою. За час естафети пам'яті виставка побуває в кожній із 40 філій бібліотечної системи і буде презентована широкому загалу читачів. 
Виставка-коло є обов'язковою ланкою районної естафети. Крім виставки-коло, складовими районної естафети є пам'ятний альбом, гільза із запаленою свічкою як символ вічного вогню пам'яті  та солдатська каска з польовими квітами як символ шани тим, хто не прийшов з війни.
28 жовтня виставка була презентована до уваги читачів центральної районної бібліотеки та бібліотеки села Новоселівка. Представлена на виставці література висвітлює основні етапи  Великої Вітчизняної війни на Україні,  хід військових операцій по визволенню України, Одеської області, пропонує історичний екскурс містами-героями України: Одеса, Керч, Київ, Севастополь. Окремий розділ знайомить з котовчанами - Героями Радянського Союзу. 
 Мета виставки - привернути увагу молоді до славетної історії України, розбудити почуття патріотизму та гордості за дідів та прадідів,  віддати шану пам'яті загиблим, тим, хто визволяв Україну, хто захистив наше світле майбутнє.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар